İkra Tarihçe

Acil Ulaşım

Ünvan Ad Soyad Telefon E-Mail
İKRA Lojistik Pazarlama Koordinatörü Zeki Bayil +90 (0505) 525 33 62 zbayil@ikralojistik.com
Marmara Bölge Müdürlüğü - Avrupa Departmanı Bölüm Müdürü Sebla Tank +90 (530) 386 59 02 stank@ikralojistik.com
Marmara Bölge Müdürlüğü - Asya Departmanı Yetkilisi Mehmet KARAKUŞ +90 (532) 338 30 63 mkarakus@ikralojistik.com
İstanbul Asya Parsiyel Yetkilisi Adem KABAKDEREN +90 (538) 332 44 44 akabakderen@ikralojistik.com
Adana Bölge Müdürlüğü Satış Operasyon Yetkilisi Alper ÖZİPEK +90 (555) 963 93 36 aozipek@ikralojistik.com
Adana Bölge Müdürlüğü Özmal Araç Yetkilisi Reza Naghib SADAT +90 (554) 959 56 20 rnsadat@ikralojistik.com
Adana Bölge Müdürlüğü Kiralık Araç Yetkilisi Ali Rıza Tanbi +90 (555) 992 71 33 artanbi@ikralojistik.com
Adana Bölge Müdürlüğü Antrepo Yetkilisi Muhammet Alper Özcan +90 (555) 965 98 56 aozcan@ikralojistik.com
Adana Bölge Müdürlüğü Mali İşler Yetkilisi Murat Yenmez +90 (555) 965 98 57 myenmez@ikralojistik.com
Adana Bölge Müdürlüğü İnsan Kaynakları Yetkilisi Abdullah Metli +90 (555) 963 93 34 ametli@ikralojistik.com
Start Lojistik Yetkilisi Salih Bayraktar +90 (533) 405 87 09 sbayraktar@ikralojistik.com
Merzifon Şube Ahmet Çiftçi +90 (555) 963 93 37 aciftci@ikralojistik.com
Doğubayazıt Şube Mehmet Salih Konyar +90 (555) 965 98 54 skonyar@ikralojistik.com
Silopi Şube Selim Gül +90 (542) 583 33 62 silopiguven@yahoo.com
Kapıkule İrtibat Bürosu İbrahim Bağçe +90 (532) 240 30 90 kapikulespd@hotmail.com
Hopa İrtibat Bürosu Selçuk Balkaya +90 (542) 558 08 08 mbalkaya@sarpgroup.net
İKRA UK Ülke Müdürü Emir/Amir Aliyev +44 7966 627 969 ikra.uk@ikralogistics.com
İkra GmbH Operasyon Hüseyin AYDIN +49 (172) 274 42 69 haydin@ikragmbh.com
Ikra Azerbaycan Asya Pazarlama Müdürü Rehim Kerimov +99 (450) 255 63 64 rkerimov@ikralojistik.com
Ikra Azerbaycan Avrupa Pazarlama Yetkilisi Tural MAMMADOV +99 (450) 263 55 18 tmammadov@ikralojistik.com
Daily Groupage Services Yetkilisi Metin Avşar +44 7946 471 827 metin@dailygroupage.com
Baran Transport Ülke Müdürü Ayhan Konyar +964 (750) 140 3727 ayhankonyar@barantrans.com
Subhan Transport Yetkilisi Ömer Kaya +994 50 250 1424 okaya@subhantrans.com
Barta Transport Yetkilisi Rewand NAZM +964 (770) 471 07 01 rnazm@bartatrans.com
Paylaş